Kadra

Marzena Okońska - żeglarstwem zajmuje się od 1980 roku, była reprezentantka Polski w olimpijskiej klasie windsurfingu, trenerka żeglarstwa II klasy, właścicielka Szkoły Windsurfingu Marzeny Okońskiej - Na Fali.

 

 

Paulina Marzeion- studentka I roku AWFu w Gdańsku, sternik jachtowy, ratownik WOPR, od 2003r. zawodniczka KS "Zatoka Puck", reprezentantka Kadry Okręgu Pomorskiego w żeglarstwie. Od 2009r. zawodniczka Yacht Klub Polski Gdynia. Uczestniczka Mistrzostw Polski i Europy w klasie Optymist, 420 i 29er.
Ireneusz Czarnecki - były zawodnik klasy Cadet i 470, obecny utytułowany zawodnik klasy "Puck" doświadczony instruktor żeglarstwa. 

Marta Borkowska- studentka pierwszego roku Biologii. Swoją przygodę z żeglarstwem zaczęła 9 lat temu. Posiada uprawnienia Młodszego Instruktora Żeglarstwa i od 2 lat prowadzi szkolenia.

 

 

Mateusz Miłosz-od dziesiątego roku życia zaczęła się jego przygoda z żeglarstwem. W wieku 12 lat zrobił swój pierwszy patent. Obecnie Instruktor żeglarstwa i Instruktor motorowodny.